www.sublata.com

Президентський кадровий резерв

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»- це програма з пошуку та залучення талановитих, прогресивно мислячих і цілеспрямованих людей до роботи в пріоритетних проектах державного сектору України.

Формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» - когорти керівників нового типу, відданих справі і своїй державі, наділених лідерськими якостями, ініціативних, цілеспрямованих, готових брати на себе відповідальність, висувати та втілювати в життя найсміливіші задуми - має сприяти реалізації комплексних реформ в державі, які було розпочато Президентом України В.Ф.Януковичем.

Зарахування кандидата до ПКР залежить від успішного проходження процесу відбору та працевлаштування в державному секторі України. Визначення місця працевлаштування залежатиме від сфери знань, досвіду й особистих уподобань кандидата.

Наразі пріоритетними напрямками працевлаштування кандидатів є:

  • Координаційний центр реформ (координатор реформ)
  • Агентство з управління державною власністю (директор або заступник директора департаменту)
  • Національні проекти (директор департаменту, керівник проекту)

Також визначаються варіанти працевлаштування кандидатів до:

  • Міністерств (патронатні служби міністрів)
  • КМУ (патронатна служба)
  • Адміністрації Президента (радники)

При успішному працевлаштуванні, кандидатів буде спрямовано на проходження програми навчання керівників, яка проводитиметься у співробітництві з кращими міжнародними та вітчизняними навчальними закладами.

Запланована програма складатиметься з етапів, розроблених спеціально для України, і проводитиметься в університетах трьох регіонів, які економічно й політично найбільш тісно пов’язані з Україною: Північна Америка, Європа та СНД.

Розуміючи, що створення якісного Президентського кадрового резерву є складним та багатоетапним процесом, Адміністрація Президента України вирішила підійти до її створення поетапно. Наразі ведеться робота з організації та проведення «пілотної» версії програми ПКР (далі «пілотна» програма ПКР), на базі якої буде створено Президентський кадровий резерв.